منو
سبد خرید

اپل

تولید کننده: اپل مدل: 20 واتی پارت نامبر zpa
شارژر دیواری اپل مدل ۲۰ وات پارت نامبر zpaشارژر دیواری اپل ۲۰ وات برای شارژ انواع مدل‌های آیفون و آیپد مناسب است و درگاه خروجی آن می‌تواند به تمام مدل‌ها متصل شود. این شارژر دارای ابعاد ۵۴.۴×۴۸×۵۲ میلی‌متر و وزن آن ۸۰ گرم است. این شارژر دارای ولتاژ ورودی ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت است. شارژر د..
580,000 تومان
ایرپاد 2 با کیس شارژ بی سیم AirPods 2 with Wireless Charging Case ایرپاد 2 با کیس شارژ بی سیم AirPods 2 with Wireless Charging Case
ناموجود
تولید کننده: اپل مدل: AirPods 2 with Wireless Charging Case
جادویی تر از همیشهاکنون با زمان مکالمه بیشتر ، دسترسی به سیری و قابلیت شارژ بی سیم تجربه بی نظیری ارائه می دهد. به سادگی آنها را بیرون آورده و آماده استفاده هستند. آنها را در گوش خود قرار داده و بلافاصله به هم وصل می شوند و شما را با صدای غنی و با کیفیت غوطه ور می کنند. درست مثل جادوکامل..
0 تومان
شارژر اورجینال دیواری اپل (مدل 20واتی) پارت نامبر zba (به همراه جعبه )USB-C شارژر اورجینال دیواری اپل (مدل 20واتی) پارت نامبر zba (به همراه جعبه )USB-C
ناموجود
تولید کننده: اپل مدل: 20 واتی پارت نامبر zba
شارژر دیواری اپل مدل ۲۰ وات پارت نامبر zbaشارژر دیواری اپل ۲۰ وات برای شارژ انواع مدل‌های آیفون و آیپد مناسب است و درگاه خروجی آن می‌تواند به تمام مدل‌ها متصل شود. این شارژر دارای ابعاد ۵۴.۴×۴۸×۵۲ میلی‌متر و وزن آن ۸۰ گرم است. این شارژر دارای ولتاژ ورودی ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت است. شارژر د..
0 تومان
هندزفری بی سیم اپل مدل 3 AirPods هندزفری بی سیم اپل مدل 3 AirPods
ناموجود
تولید کننده: اپل مدل: 3 AirPods
  هدفون بی سیم اپل ایرپاد ۳ خرید هدفون بی سیم  ایرپاد ۳ شما را از سیم‌های هدفون رها می‌کند. استفاده از هدفون‌‌های بی سیم اخیرا بسیار فراگیر شده‌اند. با استفاده از این هدفون‌ها دیگر نیازی نیست نگران گره خوردن و قطع شدن سیم هدفون خود باشید. اپل هدفون‌ها..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 80 (7 صفحه)