منو
سبد خرید

هوآوی

هندزفری بی سیم هوآوی مدل FreeBuds 3 هندزفری بی سیم هوآوی مدل FreeBuds 3
ناموجود
تولید کننده: هوآوی مدل: FreeBuds 3
با این که خلاقیت و نوآوری هواوی در مقابل اپل چندان چشمگیر نیست اما رقابت تنگاتنگ هدفون بی سیم هوآوی مدل Freebuds 3 با هدفون‌های اپل، خبر از کیفیت و محبوبیت بی حد و مرز هواوی در مقابل این برند ابر قدرت دارد که سهم قابل توجهی از بازار را نیز به اختصاص داده است. در حالی که سلیقه‌های گوناگون ..
0 تومان
هندزفری بی سیم هوآوی مدل FreeBuds Lipstick هندزفری بی سیم هوآوی مدل FreeBuds Lipstick
ناموجود
تولید کننده: هوآوی مدل: FreeBuds Lipstick
 قرمز جذاب، مثل Lipstick هوآویجذابیت در نگاه اولبرخی از محصولات از همان لحظه اول نگاه‌ها را به خود جلب می‌کنند. به ترتیبی که شاید مدتی طول بکشد تا به فکر این بیافتید که عملکرد آنها به چه ترتیب و با چه کیفیتی است. بدون شک هندزفری مدل FreeBuds Lipstick هوآوی یکی از ه..
0 تومان
هندزفری بی سیم هواوی HUAWEI FreeBuds 4 هندزفری بی سیم هواوی HUAWEI FreeBuds 4
ناموجود
تولید کننده: هوآوی مدل: HUAWEI FreeBuds 4
هندزفری بلوتوثی HUAWEI FreeBuds 4بی‌شک هندزفری یکی از وسایل کاربردی در زمان استفاده از گوشی‌های تلفن همراه، تبلت و بسیاری دیگر از وسایل است، زیرا می‌توانید بدون ایجاد هرگونه مزاحمت برای کسی از گوش دادن به موسیقی، فیلم دیدن، بازی کردن و … لذت ببرید. از طرفی امروزه انواع گوناگونی از هندزفری بلوتوث..
0 تومان
هندزفری بی سیم هواوی HUAWEI FreeBuds Pro هندزفری بی سیم هواوی HUAWEI FreeBuds Pro
ناموجود
تولید کننده: هوآوی مدل: HUAWEI FreeBuds Pro
هندزفری هواوی FreeBuds Proهندزفری بی سیم هواوی HUAWEI FreeBuds Pro دارای نویز کنسلینگ است، بنابراین می‌توانید بدون حواس پرتی از شنیدن موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید. هندزفری هواوی سر و صدای محیط را تشخیص می‌دهد و آن را فیلتر می‌کند. هنگامی که در کافه هستید یا در اتوبوس و هواپیما صداهای محیط مزا..
0 تومان
هندزفری بی سیم هواوی Huawei FreeLace Pro هندزفری بی سیم هواوی Huawei FreeLace Pro
ناموجود
تولید کننده: هوآوی مدل: Huawei FreeLace Pro
هندزفری بی سیم هواوی Freelace Proهندزفری‌های بی‌سیم از مهم‌ترین لوازم جانبی برای گوش دادن به موسیقی هستند که امروزه اشکال مختلف آن­ها در بازار موجود است. شرکت هواوی با ساخت گوشی‌های هوشمند با قیمت مناسب باعث جذب بسیاری از کاربران شد و اکنون چند سالی است که این کمپانی بزرگ به ساخت هندزفری‌های بی‌..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)