منو
سبد خرید

وان مور

هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE ColorBuds 2 ES602 هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE ColorBuds 2 ES602
ناموجود
تولید کننده: وان مور مدل: 1MORE ColorBuds 2 ES602
 حذف نویز دو حالتههندزفری وان مور ColorBuds 2 دارای دو حالت حذف نویز برای نیازهای مختلف شما است. حالت ANC به شما این امکان را می دهد که حتی در مکان های شلوغ و پر سر و صدا، از موسیقی جذاب لذت ببرید. در حالی که حالت عبور به شما امکان می دهد از محیط اطراف خود آگاه باشید و همچنان از موس..
0 تومان
هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE ComfoBuds 2 ES303 هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE ComfoBuds 2 ES303
ناموجود
تولید کننده: وان مور مدل: 1MORE ComfoBuds 2 ES303
راحت و ارگونومیهندزفری ComfoBuds 2 به صورت ارگونومیک با طراحی نیمه داخل گوش ساخته شده اند تا یک تناسب واقعا راحت، ایمن و کمتر مزاحم را ارائه دهند. با وزن تنها 4.3 گرم، ممکن است فراموش کنید که آنها را می پوشید. دو اندازه نوک گوش سیلیکونی موجود است که به شما این امکان را می دهد که مناسب گوش خود ان..
0 تومان
هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE ComfoBuds Pro ES901 هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE ComfoBuds Pro ES901
ناموجود
تولید کننده: وان مور مدل: 1MORE ComfoBuds Pro ES901
  هندزفری بلوتوث  1MORE ComfoBuds Proاگر به دنبال یک هندزفری بلوتوث می‌گردید که شما از باقی هدفون‌ها مجزا کنید شک نکنید که هندزفری بلوتوثی 1MORE ComfoBuds Pro یک انتخاب ویژه برای شناست. در ادامه می‌پردازیم به چهار ویژگی اساسی که این هدفون بیسیم از آنها بهره می‌برد و در..
0 تومان
هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE True Wireless ANC EHD9001TA هندزفری بلوتوث وان مور 1MORE True Wireless ANC EHD9001TA
ناموجود
تولید کننده: وان مور مدل: 1MORE True Wireless ANC EHD9001TA
 دارای گواهی THXفرآیند صدور گواهینامه THX توجه ویژه ای به پاسخ فرکانسی و ثبات آن،نشت کم و ایزوله نویز استثنایی دارد، شنوندگان از صدای متعادل و باکیفیت لذت خواهند برد و موسیقی را همانطور که هنرمند در نظر داشته می شنوند.2 سطح ANCبه لطف 2 سطح مختلف ANC، با سطح 1 که به طور کامل ..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)