خرید گوشی موبایل آیفون اکتیو و گوشی موبایل آیفون اکتیو نشده؟

اگه سری به قیمت های گوشی موبایل آیفون ها در وب سایت دیجیلیند بزنید، متوجه تفاوت  2 تا 3 میلیونی بین گوشی موبایل آیفون اکتیو شده و گوشی موبایل آیفون اکتیو نشده میشید، دلیل این تفاوت قیمت چیست؟

آیا این دو گوشی موبایل با هم فرقی دارند؟

در ادامه با ما در وب سایت دیجیلند همراه باشید.

گوشی موبایل ایفون دیجیلند


در ابتدا اکتیو یا اکتیو نبودن یک گوشی موبایل به چه معنی است؟ گوشی موبایل آیفون اکتیو نشده یا Not Active به معنی این است که گوشی موبایل آیفون دارای پلمپ شرکت اپل است و باز نشده می باشد. گوشی موبایل آیفون اکتیو یا Active به معنی این است که پلمپ شرکت اپل باز شده است و گوشی موبایل حداقل یک بار روشن شده است!

اما چرا گوشی موبایل آیفون باید روشن شود؟
در کشور های مختلف برای ورود و خروج و ارسال کالا به سایر کشور ها قوانین مختلفی وجود دارد. برخی کشورها برای جلوگیری از ورود مواد مخدر و مباحث امنیتی ، سیاسی و ... شرکت های وارد کننده را مجبور می کنند حداقل 50 درصد کالاهای خود را باز کرده و در سیستم واردات کشور ثبت نمایند. از آنجا که در کشور ما حساسیت هایی برای ورود برخی کالاها مخصوصا گوشی موبایل وجود دارد، شرکت های وارد کننده گوشی موبایل باید این گوشی موبایل ها را روشن نموده و ثبت نمایند تا اجازه ورود رسمی و شرکتی به آنها داده شود تا بتوانند به قیمت رسمی مصوب این گوشی موبایل ها را بفروشند، لذا مجبورند گوشی موبایل ها را روشن کنند.
میتوانید مشخصات گوشی موبایل های مختلف را در سایت دیجی لند مشاهده کنید.
همانطور که گفتیم اکثر گوشی های موبایلی که در بازار ایران موجود هستند باید یکبار در کشور سفارش دهنده اکتیو شوند، اما این مسئله برای گوشی های موبایل آیفون در بازار ایران حساسیت بیشتری دارد. زیرا به راحتی میتوان تاریخ اکتیو شدن گوشی موبایل آیفون خود را فهمید و همین مسئله باعث میشود بین گوشی های موبایل اکتیو شده و گوشی موبایل های اکتیو نشده بین 3 تا 5 میلیون تومان اختلاف قیمت باشد. برای دیدن مشخصات و قیمت گوشی موبایل آیفون اکتیو شده و گوشی موبایل آیفون اکتیو نشده میتوانید به سایت دیجی لند بروید.
در کل گوشی های موبایل اکتیو فرقی با گوشی های موبایل اکتیو نشده ندارند، پس اگر برایتان مهم نیست که گوشی موبایلتان قبلا روشن شده باشد، خرید گوشی موبایل آیفون اکتیو منطقی است. همچنین گوشی های موبایل اکتیو شده همه دارای گارانتی شرکتی 18 ماهه هستند که میتوانید در سایت دیجیلند مشخصات گوشی موبایل آیفون اکتیو شده و گوشی موبایل آیفون اکتیو نشده را مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی دیجیلند با داشتن شعب خرید حضوری در شیراز و ارائه خدمات گارانتی پس از فروش محصولات میتواند گزینه مناسبی برای خرید اینترنتی و خرید حضوری گوشی های موبایل باشد.
گوشی موبایل اکتیو شده و اکتیو نشده ایفون دیجیلند